MENU

Jestem

Gosia. Mam wielkie szczęście robić w życiu to, co kocham- fotografuję. Moje serce i oko skradły głównie śluby. Są pełne emocji, gestów i wzruszeń. Fotografując, staram się być jedynie obserwatorem i narratorem ślubnej historii, ale też nie pozostawiam moich Par bez żadnych drobnych wskazówek!

Odkąd zostałam mamą Antka widzę, jak czas szybko ucieka i jeszcze bardziej doceniam możliwość zatrzymania go na zdjęciach.

Jestem wrażliwą osobą i często się rozczulam. Kiedyś uważałam to za moją słabą stronę. Teraz wiem, że akurat w tym zawodzie, to wielka zaleta.

W liceum zamarzyło mi się zostać strażakiem. Po 4 latach nauki zdobyłam tytuł inżyniera pożarnictwa! Nic nie dzieje się jednak bez powodu. Tak poznałam mojego męża. Jeżeli mieszkacie na Warszawskiej Pradze, to wiedzcie, że nad Waszym bezpieczeństwem, w jednostce nr 5, czuwa Sylwek-mój mąż.

Jak widać moje wykształcenie nie jest ani trochę związane z fotografią, ale dzięki temu, nic mnie nie ogranicza. Kadry, jakie tworzę nie są idealne i wcale do tego nie dążę. Najważniejsza jest dla mnie treść fotografii i emocje, jakie przedstawia, szukam ciekawego światła.

To tyle o mnie, teraz czekam na wiadomość od Ciebie!

ZAMKNIJ